Rüyada yüksek mertebeye ulaşmak

Rüyada yüksek mertebeye ulaşmak sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, sorunlu bir döneme girileceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek mertebeye ulaşmak gördüyseniz:

  • Evinizi veya önem verdiğiniz bazı başlıkları ilgilendiren konularda kafanızda ani fikirler oluşabilir.

Rüyada yüksek mertebeye ulaşmak idealist kimse olacağına, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek yüksek binalar görmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, tüm özlemini gidereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek yer yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok yüksek dağ işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek hız hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına, destek için ailesiyle de konuşacağına delalet eder.

Rüyada yüksek ses sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine, zor günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada yüksek köy görmek yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek maaşlı iş zor ve stresli günler geçireceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments