Rüyada yumurta yaptığını görmek

Rüyada yumurta yaptığını görmek iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yumurta yaptığını gördüyseniz:

  • Belli konularda işleri uygulayan taraf olmak, tasarlayan kadar cazip olmayabilir.

Rüyada yumurta yaptığını görmek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yumurta yaptığını görmek üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına alamet eder.

Rüyada yumurta içinde yumurta görmek kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, çok güzel günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kuşun yumurta yaptığını görmek maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, hanesine bolluk geleceğine delalet eder.

Rüyada tavuğun yumurta yaptığını görmek ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yumurta yumurta görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yumurta içinden yumurta çıkması bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına alamet eder.

Rüyada yumurta hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, çok yükseleceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments