Rüyada yürüyen bebek

Rüyada yürüyen bebek de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yürüyen bebek gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla iletişime geçmek veya eski fikirleri canlandırmak faydalı olabilir.

Rüyada yürüyen bebek arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına rivayet eder.

Rüyada yürüyen fil görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, aksi takdirde çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada zor yürüyen birini görmek aile içindeki huzurun kaçacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına inanılır.

Rüyada yürüyen koyun görmek çok büyük çaba sarf edeceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına işaret eder.

Rüyada ilk defa yürüyen bebek sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yürüyen eşek görmek düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yürüyen merdivende sıkışmak içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yürüyen koltuk görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments