Rüyada yüzük parmağının kesilmesi

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi dileklerin kabul olacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi gördüyseniz:

  • İlişkileri yenileme ihtiyacı duyabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir veya yeni çevrelere girebilirsiniz.

Rüyada sol yüzük parmağının kopması maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, kısmetinin açılacağına inanılır.

Rüyada yüzük parmağının yaralanması onu yalnız bırakmayacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına delalettir.

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada yüzük parmağının acıması isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine yorulur.

Rüyada yüzük parmağının kopması nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına inanılır.

Rüyada sol el yüzük parmağının kopması yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments