Rüyada yüzünde kabuklu yara görmek

Rüyada yüzünde kabuklu yara görmek kötü bir habere veya tehlikeye, malının, parasının ve canın güvende olacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde kabuklu yara gördüyseniz:

  • Yakın çevre ilişkilerinizde dikkatli hareket etmelisiniz.

Rüyada yüzünde kabuklu yara görmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada ayakta kabuklu yara görmek çok büyük kazançlar getireceğine, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada kafada kabuklu yara görmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, huzursuzlukların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde yara ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzünde yara ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırtta kabuklu yara keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada babamın yüzünde yara görmek zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisinin yüzünde yara görmek kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.