Rüyada yüzünde kucuk yara görmek

Rüyada yüzünde kucuk yara görmek nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada yüzünde kucuk yara gördüyseniz:

  • Bazı konuların detaylı değerlendirmesini yapabilir, en ufak nüansı dahi kaçırmama çabasında olabilirsiniz.

Rüyada yüzünde kucuk yara görmek üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına işarettir.

Rüyada küçük çocuğun yüzünde yara görmek rızkının azalacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünde yara rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine delalet eder.

Rüyada birinin yüzünde yara ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, istenmeyen bir yolculuğa işarettir.

Rüyada oğlunun yüzünde yara görmek yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına işaret eder.

Rüyada babanın yüzünde yara görmek kişinin hedeflediği işi alacağına, büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine inanılır.

Rüyada birisinin yüzünde yara görmek gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, eskileri yâd edeceğine işaret eder.

Rüyada ölünün yüzünde yara görmek çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.