Rüyada yüzünde yara

Rüyada yüzünde yara bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünde yara gördüyseniz:

  • İşiniz veya öğreniminizle ilgili bir gelişim için maddi desteğe ihtiyacınız olacak.

Rüyada yüzünde çok kıl görmek çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine tabir olunur.

Rüyada yüzünde çil olması işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, tövbelerinin allah’a ulaşacağına alamet eder.

Rüyada yüzünde yara yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, bir araya geleceğine yorulur.

Rüyada yüzünde toz görmek çektiği yokluğun unutulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde çil görmek gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde kir görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada yüzünde et ben görmek elini attığı her işi yerine getireceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına alamet eder.

Rüyada yüzünde kıl çıkarmak bununla birlikte işlerin boş verileceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.