Rüyada yüzünden iğne vurulmak

Rüyada yüzünden iğne vurulmak solan yüzünün güleceğine, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünden iğne vurulmak gördüyseniz:

  • Hazır görünmeyen iş, plan ya da projeleri zorlamakta fayda var.

Rüyada yüzünden iğne vurulmak yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünden iğne çıkarmak oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada iğne toplu iğne görmek güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünden kıl çekmek aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünden ben düşmesi yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünden yağ çıkarmak insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünden kıl temizlemek kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, para kazanmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada iş yüzünden ağlamak ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments