Rüyada yüzünün çamur olması

Rüyada yüzünün çamur olması yaşam şartlarının iyileşeceğine, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün çamur olması gördüyseniz:

  • Hayatınızda işiniz her şeyden önce geliyor.

Rüyada yüzünün çamur olması toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün kavlaması aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, bazı konularda konuşulacağına yorulur.

Rüyada yüzünün çil olması ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünün kan toplaması yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine delalettir.

Rüyada yüzünün parlaması hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün küçülmesi geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün ısırılması maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün nurlanması kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments