Rüyada yüzünün çil olması

Rüyada yüzünün çil olması kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, bazen fakirlik görüleceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, bundan güç ve cesaret alacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün çil olması gördüyseniz:

  • Aşırı masraflara girebilirsiniz.

Rüyada yüzünün çil olması bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, sinirlerinin yıpranacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün çizilmesi iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün kavlaması sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, işlerinin azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün parlaması böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, maddi ve manevi olarak yıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün kan toplaması sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün kırılması üzüntülerinin biteceğine, başarılarının kalıcı olacağına inanılır.

Rüyada yüzünün nurlanması bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına inanılır.

Rüyada yüzünün beyazlaması rahat erileceğine, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.