Rüyada yüzünün parlaması

Rüyada yüzünün parlaması gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, sorunlarının azalacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, kısa süreli hastalık yaşamasına işarettir.

Rüyada yüzünün parlaması gördüyseniz:

  • Özel evraklarınıza düzen getirmeniz karlı değişimlerin yolunu açabilir.

Rüyada yüzünün çil olması el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine işaret eder.

Rüyada yüzünün kırılması maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına işarettir.

Rüyada yüzünün kavlaması ağız tadının kaçacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün küçülmesi elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada yüzünün kan toplaması asla harama bulaşmayacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada yüzünün parlaması ayrılanların kavuşacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün beyazlaması sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün nurlanması gözyaşı dökeceğine, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.