Rüyada zeytin dağıtmak

Rüyada zeytin dağıtmak rahat ve güzel günler geçireceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, zor durumlara düşeceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, çok zor günler yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hastalıkların kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada zeytin dağıtmak gördüyseniz:

  • Çalışmayan bir kimseyseniz sizde kaygı uyanduran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebileceksiniz.

Rüyada zeytin ağacından siyah zeytin toplamak çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, kimden akıl soracağına yorulur.

Rüyada yeşil zeytin siyah zeytin görmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada zeytin ağacı görmek zeytin yemek yüzünün eskisi gibi güleceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine tabir olunur.

Rüyada zeytin ağacından yeşil zeytin yemek etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada zeytin siyah zeytin görmek işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada zeytin ve zeytin ağacı görmek bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine delalet eder.

Rüyada zeytin ağacı ve yeşil zeytin görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına işarettir.

Rüyada siyah zeytin ve yeşil zeytin görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.