Rüyada zeytin dalı kırmak

Rüyada zeytin dalı kırmak sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada zeytin dalı kırmak gördüyseniz:

  • Evinizi ya da duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada zeytin dalı kırmak kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin dalı dikmek kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına delalettir.

Rüyada zeytin dalı vermek sosyal çevrenin değiştirileceğine, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil zeytin dalı görmek işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuru zeytin dalı kesmek zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinden zeytin dalı almak geçici olarak rahatsızlanacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine işarettir.

Rüyada ölmüş birinden zeytin dalı almak allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Rüyada zeytin ve zeytin dalı görmek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, sorumlu tutacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments