Rüyada açık kapı görmek islami

Rüyada açık kapı görmek islami ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, herkesin rahat edeceğine, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, ününü ülke dışına taşıyacağına inanılır.

Rüyada açık kapı görmek islami gördüyseniz:

  • Hayatınızdaki simalar değişebilir.

Rüyada açık renk kapı görmek isabetli adımlar atacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına delalet etmektedir.

Rüyada açık beyaz kapı görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, gelirinin garanti olacağına alamet etmektedir.

Rüyada açık kapı görmek islami eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına işaret eder.

Rüyada beyaz açık kapı görmek sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada açık çelik kapı görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapı açık kötü ve tatsız sözler işiteceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada açık kapı nedir işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada açık kapı bırakmak sayılacağına ve sevileceğine, daha isabetli kararlar alacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments