Rüyada kapı kilitlediğini görmek

Rüyada kapı kilitlediğini görmek keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kapı kilitlediğini gördüyseniz:

  • Bazı engeller olsa da, ardından olaylar istenen şekli alabilir.

Rüyada kapı kilitlediğini görmek nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada anahtarla kapı kilitlediğini görmek dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine delalet eder.

Rüyada birinin kapı kilitlediğini görmek sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada kapıyı kilitlediğini görmek maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapı kapı gezmek kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak daha fazla gelir sahibi olacağına, kendi şansını kendi yaratacağına işaret eder.

Rüyada kapı içinde kapı görmek girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine tabir olunur.

Rüyada kapı kapatılması çocuk sahibi olacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments