Rüyada ağaç kestiğini görmek

Rüyada ağaç kestiğini görmek çıkılan yolculukların şans getireceğine, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına delalet eder.

Rüyada ağaç kestiğini gördüyseniz:

  • Parasal konularda varolan sorunlarınızı çözümlemek amacıyla yapacağınız girişimlerden zararlı çıkabilirsiniz.

Rüyada ağaç kestiğini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalettir.

Rüyada babamın ağaç kestiğini görmek nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada komşunun ağaç kestiğini görmek ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı yorulmaktadır.

Rüyada ölen kişinin ağaç kestiğini görmek hayırlı haberlere, işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine delalet eder.

Rüyada bir başkasının ağaç kestiğini görmek makamının sürekli yükseleceğine, onu cesaretlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının ağaç kestiğini görmek herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada ağaç dalı kestiğini görmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın ağaç kestiğini görmek yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments