Rüyada anahtar unuttuğunu görmek

Rüyada anahtar unuttuğunu görmek sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, alacaklarını tahsil edeceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, hayatının bir anda renkleneceğine işaret eder.

Rüyada anahtar unuttuğunu gördüyseniz:

  • Bir ihtimal de, size bir sığınmacı veya tutsak muamelesi yapan kişilerle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Rüyada anahtar unuttuğunu görmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde anahtar unuttuğunu görmek sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir şeyleri unuttuğunu görmek yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir şeyler unuttuğunu görmek keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada valiz unuttuğunu görmek gelişeceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada cüzdanını unuttuğunu görmek maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına delalettir.

Rüyada çanta unuttuğunu görmek iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına delalet eder.

Rüyada çantanı unuttuğunu görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments