Rüyada arkadaşının çocuğunun olduğunu görmek

Rüyada arkadaşının çocuğunun olduğunu görmek daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, para ve makam sahibi olacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, kazancında artış olacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, şöhret ve itibar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının çocuğunun olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı çelişkili veya problemli durumlar kendini göstermeye başlayabilir.

Rüyada bir arkadaşının çocuğunun öldüğünü görmek karar vermekte güçlük çekeceğine, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının çocuğunun olduğunu görmek sorunlarının her geçen gün azalacağına, bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşının çocuğunun hasta olduğunu görmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının çocuğunun sünnet olduğunu görmek yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına inanılır.

Rüyada bekar arkadaşının çocuğunun olduğunu görmek toplum içinde daha oturaklı davranacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına rivayet eder.

Rüyada bir arkadaşının erkek çocuğunun olduğunu görmek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının çocuğunun öldüğünü duymak kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada evli olduğunu ve çocuğunun olduğunu görmek elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments