Rüyada ayı postu görmek

Rüyada ayı postu görmek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, kazancının tükenmeyeceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine işaret eder.

Rüyada ayı postu gördüyseniz:

  • İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz.

Rüyada koç postu görmek büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, o masumların bedduasını alacağına delalet eder.

Rüyada ayı postu görmek eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada at postu görmek kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavşan postu görmek hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine rivayet eder.

Rüyada deve postu görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, hayırlı günlerin geleceğine ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tilki postu görmek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına inanılır.

Rüyada siyah ayı postu görmek bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine rivayet eder.

Rüyada dana postu görmek kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, zenginlik içinde olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments