Rüyada babamın ağaç kestiğini görmek

Rüyada babamın ağaç kestiğini görmek başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, canın sıkılacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına alamet eder.

Rüyada babamın ağaç kestiğini gördüyseniz:

  • Başkalarının hareketlerini tehditkar bulsanız bile, ani tepkilerden sakınmalısınız.

Rüyada babamın ağaç kestiğini görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babamın sakalını kestiğini görmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaç kestiğini görmek toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, cebinin para göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babamın hayvan kestiğini görmek zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına yorulur.

Rüyada komşunun ağaç kestiğini görmek çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada ölen kişinin ağaç kestiğini görmek alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada babamın tavuk kestiğini görmek hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine tabir olunur.

Rüyada babanın ağaç kestiğini görmek şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asli

Rüyamda çok uzun ağaç görmek ve bu ağacı rahmetli babam keserken düşüp ölmesi nasıl yorumlanır