Rüyada bilerek uçmak

Rüyada bilerek uçmak dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, alacaklarını tahsil edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bilerek uçmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdekilerin beklentilerini boşa çıkaracak başladığınız işi başarıyla bitereceksiniz.

Rüyada bilerek uçmak tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine inanılır.

Rüyada bilerek düşmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bilerek ayna kırmak yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bilerek cam bardak kırmak günaha gireceğine, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına yorulur.

Rüyada bilerek altına yapmak geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bilerek yere düşmek kötü bir habere veya tehlikeye, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bilerek parmak kesmek bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada yağmurda bilerek ıslanmak yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.