Rüyada bir insanın boyunun uzadığını görmek

Rüyada bir insanın boyunun uzadığını görmek işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, kötü günler yaşayacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir insanın boyunun uzadığını gördüyseniz:

  • Planlarınızı önemsemeniz güç kazanmanızı sağlayabilir.

Rüyada bir insanın boyunun uzadığını görmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin boyunun uzadığını görmek ters giden durumların düzeltileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada başkasının boyunun uzadığını görmek sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada akrabasının boyunun uzadığını görmek çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının boyunun uzadığını görmek büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birisinin boyunun uzadığını görmek kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin boyunun uzadığını görmek ne demek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annenin boyunun uzadığını görmek zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments