Rüyada birini daha genç görmek

Rüyada birini daha genç görmek mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, amaçlarına nail olacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, maddi yükümlülüklerinin artacağına inanılır.

Rüyada birini daha genç gördüyseniz:

  • Belli bir teşebbüsünüzde karışıklık ya da başarısızlık yaşanmaması için biraz daha bekleyin.

Rüyada birini daha genç görmek aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini daha genç görmek bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine işarettir.

Rüyada ölen birini daha genç görmek kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini olduğundan daha genç görmek alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı birini daha genç görmek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine işarettir.

Rüyada kendini olduğundan daha genç görmek zorlukları teker teker aşacağına, dünyasının iyileşmesine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı daha genç görmek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada daha genç olmak her zaman evlatlarına destek olacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments