Rüyada bozulmuş taze fasulye görmek

Rüyada bozulmuş taze fasulye görmek çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bozulmuş taze fasulye gördüyseniz:

  • Sosyal anlamda hareketlenmeniz durumunda pek çok konuda size yardımcı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bozulmuş taze fasulye görmek isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada bozulmuş fasulye görmek işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine alamet eder.

Rüyada taze fasulye kesmek hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine işaret eder.

Rüyada taze fasulye ekmek yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine alamet eder.

Rüyada çiğ taze fasulye yemek yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine yorulur.

Rüyada taze fasulye dağıtmak hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, kucaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada taze fasulye kusmak harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine yorulur.

Rüyada taze fasulye aramak kurulu düzenin bozulacağına, bundan hayır göreceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Buzdolabından renkli naylon bir poşet çıkardım. Pazar dan sebze meyve alınca pazarcıların kullandığı bir poşetin içinde taze fasulye vardı. Poşetin içindeki taze fasulyenin hepsi değil az bir kısmı bozulmuştu. Hafifi çürümüş yada buzdolabının çok soğutan tarafına değenlerin bazıları bozulmuştu.