Rüyada can erik ağacı görmek

Rüyada can erik ağacı görmek sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, borçlarının da kapanacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada can erik ağacı gördüyseniz:

  • Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada erik ağacı görmek erik yemek yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına tabir olunur.

Rüyada erik ve erik ağacı görmek olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına rivayet eder.

Rüyada erik ağacı görmek ve erik toplamak sıkıntılarının biteceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına işaret eder.

Rüyada erik ağacı kırılması deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine delalettir.

Rüyada erik ağacı görmek çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına delalettir.

Rüyada erik ağacı dalı büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erik ağacı sökmek taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada can erik ağacı görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments