Rüyada dargın kişiyi görmek

Rüyada dargın kişiyi görmek çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, özlem gidereceğine, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına alamet eder.

Rüyada dargın kişiyi gördüyseniz:

  • Gelişmelerin büyüsüne kapılan yakınlarınızın sizi hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısınız.

Rüyada dargın kişiyi görmek dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, kısa sürede başarısının artacağına tabir olunur.

Rüyada dargın olduğu kişiyi görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dargın olunan kişiyi görmek o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine inanılır.

Rüyada dargın olduğun kişiyi görmek mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına inanılır.

Rüyada dargın olduğun kişiyi öpmek sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dargın olduğun bir kişiyi görmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada dargın ını görmek boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına işarettir.

Rüyada dargın eşle barışmak olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments