Rüyada dayının ağladığını görmek

Rüyada dayının ağladığını görmek büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine yorulur.

Rüyada dayının ağladığını gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde sizi tatmin etmeyen bir şeyler hissedebilirsiniz.

Rüyada dayının ağladığını görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, iyi halin geleceğine inanılır.

Rüyada dayının kızması insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada öz dayının ölmesi değişik insanlarla karşılaşacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada dayının gelmesi rızkın ve kazancın artacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dayının gülmesi sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine yorulur.

Rüyada dayının küsmesi aşının da çoğalacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada dayının eve gelmesi umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, ilerleyemeyeceğine alamet eder.

Rüyada dayının oğlunu öpmek ev taşımaya, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments