Rüyada değnek görmek

Rüyada değnek görmek geleceğe dair planlar yapacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, çok mutlu olacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına işarettir.

Rüyada değnek gördüyseniz:

  • Her şeyin azıyla yetinmek olayların rayına oturmasına yardım edebilir.

Rüyada değnek kırılması görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değnek görmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına inanılır.

Rüyada değnek yapmak sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, işlerin daha kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinde değnek tutmak hastalıkların sona ereceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada sihirli değnek kullanmak istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına yorulur.

Rüyada tahta değnek görmek yürek yakan biri haline geleceğine, bundan güç ve cesaret alacağına inanılır.

Rüyada değnek kırmak atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, allah yolunda ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada değnek görmek ihya zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments