Rüyada demir leğen

Rüyada demir leğen yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, yaşamın daha kolay hale geleceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına delalettir.

Rüyada demir leğen gördüyseniz:

  • Bir yolculuk esnasında ya da katılacağınız bir davette, çok ilginç kişilerle tanışmanız mümkündür.

Rüyada demir diş maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine delalet eder.

Rüyada demir çubuk yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, yeni mallara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada demir delmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine alamet eder.

Rüyada demir kilit çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamet eder.

Rüyada demir at görmek kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada demir doğrama sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine işarettir.

Rüyada demir baglamak çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine yorulur.

Rüyada demir kazık doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments