Rüyada leğen görmek

Rüyada leğen görmek büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada leğen gördüyseniz:

  • Asıl bakış açınızı veya ne yapmak istediğinizi bilen tek kişi sizsiniz.

Rüyada leğen maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada demir leğen bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada leğen temizlemek özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada leğen görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine yorulur.

Rüyada küçük leğen görmek aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada banyoda leğen görmek yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, ardından konu üzerinde düşünüleceğine inanılır.

Rüyada bir sürü legen görmek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada su dolu legen görmek yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments