Rüyada düğün eşyası aldığını görmek

Rüyada düğün eşyası aldığını görmek dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, hasret ve özlem gidereceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada düğün eşyası aldığını gördüyseniz:

  • Konsantrenizi yaptığınız işe odaklamanız oldukça zor görünüyor.

Rüyada düğün eşyası aldığını görmek ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada düğün eşyası görmek hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına rivayet eder.

Rüyada düğün eşyası taşımak korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine yorulur.

Rüyada birinin yeni ev eşyası aldığını görmek çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ev eşyası aldığını görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev süs eşyası ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına alamet etmektedir.

Rüyada cam süs eşyası görmek kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ev eşyasi taşimak yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments