Rüyada duruşma görmek

Rüyada duruşma görmek çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kariyerinin yükseleceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, şansını kendi eliyle engelleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada duruşma gördüyseniz:

  • İstemeden sarf ettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.

Rüyada duruşma görmek ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada duruşma yapmak içinin ve kafasının da rahat edeceğine, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere delalettir.

Rüyada duruşma izlemek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada duruşma kaçırmak işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada duruşma beklemek üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada duruşma salonu görmek gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, yıpranacağına, strese gireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments