Rüyada duştan çıktığını görmek

Rüyada duştan çıktığını görmek kudreti ve cesareti bulacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, çok iyi şeylere, zararların üst üste geleceğine delalettir.

Rüyada duştan çıktığını gördüyseniz:

  • Düşünmeden konuşmanız durumunda ileride pişman olacağınız ortamların oluşmasına neden olabilir.

Rüyada duştan çıktığını görmek çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin duştan çıktığını görmek kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, rahat ve huzurlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada duştan sıcak su akması insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada duştan akan su görmek iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına tabir olunur.

Rüyada duştan su akması her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duştan çıkan birini görmek hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına işaret eder.

Rüyada duştan çıkmak tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine, yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada af çıktığını malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments