Rüyada el öptürdüğünü görmek

Rüyada el öptürdüğünü görmek çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına tabir olunur.

Rüyada el öptürdüğünü gördüyseniz:

  • Akıllı davranırsanız olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Rüyada el öptürdüğünü görmek alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments