Rüyada erkek arkadaşının hamile olduğunu görmek

Rüyada erkek arkadaşının hamile olduğunu görmek başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, ayıplı yolara sapacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada erkek arkadaşının hamile olduğunu gördüyseniz:

  • İyi ilişki kurabilmek için tartışmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada erkek arkadaşının hamile olduğunu görmek bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski erkek arkadaşının hamile olduğunu görmek maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının erkek bebeğe hamile olduğunu duymak elindeki imkânları seferber edeceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının erkek bebeğe hamile olduğunu görmek dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının erkek çocuğa hamile olduğunu görmek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına inanılır.

Rüyada bir arkadaşının erkek bebeğe hamile olduğunu görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile arkadaşının öldüğünü görmek doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak kendisini ona adayacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments