Rüyada erkek kardeşini uyurken görmek

Rüyada erkek kardeşini uyurken görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yakında işlerinin aksayacağına tabir olunur.

Rüyada erkek kardeşini uyurken gördüyseniz:

  • Siz müdahale etmezseniz bazı teklif, davet ya da önerilerde bulunan kişiler tekliflerindeki eksik yanları fark edebilirler.

Rüyada erkek kardeşini uyurken görmek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine işarettir.

Rüyada kardeşini uyurken görmek yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen kardeşini uyurken görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek uyurken görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine işarettir.

Rüyada erkek arkadaşı uyurken görmek işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğunu uyurken görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine tabir olunur.

Rüyada erkek kardeşini yıkamak sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına inanılır.

Rüyada erkek süt kardeşini görmek büyük aşamalar kaydedeceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments