Rüyada eski erkek arkadaşının evlendiğini görmek

Rüyada eski erkek arkadaşının evlendiğini görmek iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, geçim derdinin biteceğine delalettir.

Rüyada eski erkek arkadaşının evlendiğini gördüyseniz:

  • En azından fiziksel olarak belli bir rahatlamaya ulaşmalısınız.

Rüyada eski erkek arkadaşının evlendiğini görmek heyecan ve hareketlilik geleceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine yorulur.

Rüyada erkek bir arkadaşının evlendiğini görmek maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşının evlendiğini duymak hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına rivayet eder.

Rüyada eski arkadaşının evlendiğini duymak rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada eski bi arkadaşının evlendiğini görmek hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski bir arkadaşının evlendiğini duymak çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, iyi kısmetleri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle evlendiğini görmek işinde terfi alacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek arkadaşının evlendiğini görmek öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments