Rüyada eski kocanın çocuğunu görmek

Rüyada eski kocanın çocuğunu görmek büyük bir zenginlik elde edileceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski kocanın çocuğunu gördüyseniz:

  • Maddi açıdan sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada eski kocanın çocuğunu görmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski kocanın çocuğunu sevmek yeni bir araba satın alınacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocanın çocuğunu görmek hayırlı bir erkek ile evleneceğine, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına alamet eder.

Rüyada eski kocanın kızması zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına inanılır.

Rüyada eski kocanın düğünü bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına tabir olunur.

Rüyada eski kocanın ısırması sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski kocanın öpmesi adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya işaret etmektedir.

Rüyada eski kocanın döndüğünü görmek akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments