Rüyada evde tamir görmek

Rüyada evde tamir görmek ferah bir eve geçileceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, mutlu bir evliliğe, sıkıntılı günler yaşayacağına, ihanet göreceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına rivayet eder.

Rüyada evde tamir gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızla iş hayatınızı birbirinize karıştırmamanız gerekiyor.

Rüyada evde tamir görmek kendisini keşfedeceğine, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde tamir yapmak haneye bolluk ve bereket dolacağına, rızkında ve malından olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde tamir kötü günlerinden kurtulacağına, adaletin geleceğine alamet eder.

Rüyada evi tamir yapmak uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine alamet eder.

Rüyada zil tamir etmek onunla yaşamını birleştireceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına yorulmaktadır.

Rüyada su tamir etmek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, işindeki verimliliğinin artacağına alamet eder.

Rüyada bir şey tamir etmek sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tamir anahtarı gönlünce bir yaşamı olacağına, sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments