Rüyada gökyüzünün parçalanması

Rüyada gökyüzünün parçalanması bol bol hayır duası alınacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, derdin sona ereceğine, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına yorulur.

Rüyada gökyüzünün parçalanması gördüyseniz:

  • Kullandığınız ya da kullanacağınız yöntemlerle istediğiniz kişi veya grupları kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Rüyada gökyüzünün çökmesi iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünün parçalanması güzel haberlerin alınacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünün konuşması rakiplerinin üzüleceğine, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünün yaklaşması bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, yüklü siparişler alacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünün alçalması küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünün delinmesi kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünün fotoğrafını çekmek borçlarının kapacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünün yarılmasını görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada gökyüzünün parçalanması

  1. Rüyamda gökyüzüne bakıyorum güney tarafından kocaman bir parça kopup düşüyor,korkudan ellerimi başımın üsrğne alıtorum ama hiç birşey olmuyor.kopan paeçanın uzat boşlupuna düştüğünü dünyaya çaepmadığunı söylüyorlar,tekrar gökyüzüne bakıyorum herşey normal gökyüzü açık.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.