Rüyada hamur açanı görmek

Rüyada hamur açanı görmek bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, geçim derdinin kalmayacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına işarettir.

Rüyada hamur açanı gördüyseniz:

  • Aslında problemleriniz çözülemeyecek kadar zor değiller.

Rüyada hamur açanı görmek iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına işarettir.

Rüyada ekmek açanı görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, ticaretin açılacağına alamet eder.

Rüyada mezar açanı görmek alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine inanılır.

Rüyada hamur işi almak çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamur işi hazırlamak çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamur görmek üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna yorulur.

Rüyada hamur kabartma hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, sıkıntılı günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada saç hamur görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments