Rüyada hırsızın kaçtığını görmek

Rüyada hırsızın kaçtığını görmek kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, yolunun açılacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına inanılır.

Rüyada hırsızın kaçtığını gördüyseniz:

  • Beklenmedik şanssızlıklar yüzünden başarısız olabilirsiniz.

Rüyada hırsızın kaçtığını görmek kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada eve hırsızın kaçtığını görmek kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evden hırsızın kaçtığını görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve giren hırsızın kaçtığını görmek insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine yorulur.

Rüyada hırsızın evden kaçtığını görmek mutluluğun kapıyı çalacağına, büyük başarılara işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada hırsızın camdan kaçtığını görmek eskisinden de iyi olacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada eve hırsızın girmemesi imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine delalettir.

Rüyada hırsızın bir şey vermesi kazancını çoğaltacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
petek

Rüyamda evime hırsız girmiş ve yere düşen hırsızın bacağından yakalayıp kaba bacağını ısıtıyorum sanki o acıyla düşüp bayılacak diye düşünüyorum. hırsız kaçmak için çırpınıyor ancak ben bırakmayınca sağ çenemin altına çakmakla yakmaya çalışıyor bırakayım diye ben hiç acı hissetmiyorum ancak uzun zaman çenemin altında çakmakla yakmasına rağmen acı duymayınca korkuyorum acı olmasa bile iyice yandığımı düşünüp hırsızı ısormayı bırakıyorum o anda sıçrayarak uyandım.

Dilek

Ruyamda komsularimla otururken bir yabanci gorduk ve komsularim buna dikkat edelim hirsiz olabilir dediler sonrasinda eve cikarken merdivenlerden su akiyor pis su ve evimin kapisi acik oluyor icerde hirsiz oluyor ben bagiriyorum korkuyla once disari cikip kacmaya calisiyor sonra ev sahibi cikar diye eve kacip kapiyi kapatip atlayim balkondan kaciyor.

Nazlı

Rüyamda, Bilmediğim bir evden tamamen siyah örtülü bir hırsızın, bir elinde siyah torba diğerinde silahla rastgele ateş ederek çıkıp merdivenlerden aşağı alt sokağa indiğini ve benimde hırsız o sokaktan gidene kadar küçük bir duvar arkasına saklandığımı gördüm. Yanımda iki arkadaşım da vardı.

Nazlı

Teşekkürler

Yasemin

Rüyamda balkondayken karşı evden hırsız çıktığını gördüm bağırmak istedim sesim çok az çıktı hırsız da beni görünce önce hızlı şekilde kaçmaya çalıştı daha sonra bi şey yapamadığımı görüp alaycı şekilde yavaşladı koşarak anneme söylemeye ve polisi aramaya içeri koştum ama arayamadan uyandım

Melike

Ben v kuzenim mutfakta yemek yapıyoruz.Kuzenim bir ara evin arka tarafına gidiyor ve hırsız var diye bağırıyor hırsız balkondan atlıyor kuzenim de atlıyor ve hırsızı kovalıyor bende peşlerinden bakıp içeri giriyorum ev toplu hiçbir şey dağılmamış ama para çalınmış.Sonra sesler duyunca balkona çıkıyorum kuzenim hala hırsızın peşinde sonra hırsız birden durup kuzenime çaldığı paranın bir kısmını veriyor sonra tekrar kaçıyor ve gözden kayboluyor Kuzenim eksik parayı bana teslimediyor.hırsız maskeli

Fatma

Merhaba rüya gördüm eve bayan hırsız girmişti beni görünce iki çocuğunu bırakıp kaçtı ama belliydi eve çocukları doyurmak için girmişti benim bağırmamamla çocukları bırakıp kaçtı ben ile eşim durup kaldık öyle sonra rüyadan uyandım korkarak ne anlama gelir

Mkb

Rüyada iş çıkışı eve gidiyordum sitenin içinde arabaların Arkasında saklanan kişi benim onu gördüğümün farkına varınca hızlı bir şekilde koşarak kaçtı elinde de çok sayıda anahtar vardı peşinden koşmak isterken uyandım

Ferhat

Kısaca rüyamda kapının dışından ses geliyor, delikten baktığımda hırsızın ayakkabıları çaldığını görüyorum.sokakta epey kovaladıktan sonra yakalıyorum, elimde sopa ensesinden tutup hesap soruyorum