Rüyada karşıdan karşıya geçen birini görmek

Rüyada karşıdan karşıya geçen birini görmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, kazancın devamlı olacağına, gururlu bir hayat süreceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada karşıdan karşıya geçen birini gördüyseniz:

  • Belli bir olayın ya da durumun bir şekilde gözden düşeceğini veya inadın kırılacağını ya da bunun gibi şeyler olabileceğini düşünüyorsanız yanılabilirsiniz.

Rüyada karşıdan karşıya geçen birini görmek ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına inanılır.

Rüyada birini karşıdan karşıya geçmek çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yaşlı birini karşıdan karşıya geçmek gördüğü saygının ve sevginin artacağına, uzun süre bu durumun devam edeceğine delalet eder.

Rüyada birini karşıdan karşıya geçirmek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına rivayet eder.

Rüyada denizde karşıdan karşıya yüzmek hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada karşıdan karşıya geçtiğini görmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada biriyle karşıdan karşıya geçmek çalışmaları kötüleyeceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına rivayet eder.

Rüyada dereden karşıdan karşıya geçmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.