Rüyada kendi annemle kavga etmek

Rüyada kendi annemle kavga etmek sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına inanılır.

Rüyada kendi annemle kavga etmek gördüyseniz:

  • Mevcut düzenlemelerinizde, ilişkilerinizde ya da planlarınızda zayıf veya eksik halkalar ortaya çıkabilir.

Rüyada kendi annemle kavga etmek yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine yorulur.

Rüyada annemle teyzemin kavga etmesi çok başarılı adımlar atacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annemle kavga etmek kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına delalet eder.

Rüyada annemle babamın kavga etmesi dertlerin bir anda sona ereceğine, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine tabir olunur.

Rüyada annemle eşimin kavga ettiğini görmek tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine delalettir.

Rüyada annemle sevgilimin kavga etmesi gönül kapılarını açacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına işaret eder.

Rüyada annemle dayımın kavga ettiğini görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine işaret eder.

Rüyada kendi oğlumla kavga etmek çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments