Rüyada kepek unu görmek

Rüyada kepek unu görmek büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, işinin ehli olacağına, kazancında da artış meydana geleceğine, sıkıntılarının biteceğine, bazı ürünlerin piyasada azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kepek unu gördüyseniz:

  • Durumunuzu iyi değerlendirmeli, sizden veya durumunuzdan faydalanılmaya çalışılmadan harekete geçmelisiniz.

Rüyada kepek dökmek hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kepek unu görmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına inanılır.

Rüyada kepek ekmek yemek bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçından kepek dökmek amaçlardan sapmaya, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine delalettir.

Rüyada saçımızda kepek görmek zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına işaret eder.

Rüyada saçında kepek temizlemek dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına işarettir.

Rüyada saçtan kepek ayıklamak beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada saçta görülen kepek sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments