Rüyada kısrağın doğurduğunu görmek

Rüyada kısrağın doğurduğunu görmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kısrağın doğurduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda açıklamalara bakmadan ya da sorular sormadan harekete geçmek veya tavır almak sorunları büyütebilir.

Rüyada kısrağın doğurduğunu görmek her isteklerinin yerine geleceğine, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına işarettir.

Rüyada kuş doğurduğunu görmek işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebeği doğurduğunu görmek uzak bir yola gidileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına işaret eder.

Rüyada köpeğinin doğurduğunu görmek ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına işaret eder.

Rüyada devenin doğurduğunu görmek az da olsa kazanç elde edeceğine, mevlit okutacağına alamet etmektedir.

Rüyada keçinin doğurduğunu görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine işarettir.

Rüyada ikiz doğurduğunu görmek kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine delalet eder.

Rüyada atların doğurduğunu görmek çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments