Rüyada küs olan birini görmek

Rüyada küs olan birini görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs olan birini gördüyseniz:

  • Daha sonra da normal hayat akışınız içinde sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.

Rüyada kel olan birini görmek onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, mutluluk ve başarı getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü olan birini öpmek arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine delalet eder.

Rüyada küs olan birini görmek kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına tabir olunur.

Rüyada polis olan birini görmek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına yorulmaktadır.

Rüyada milletvekili olan birini görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada idam olan birini görmek bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ameliyat olan birini görmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine inanılır.

Rüyada çok uzakta olan birini görmek bazı ortak işlere gireceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments