Rüyada mal sahibini görmek

Rüyada mal sahibini görmek tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, yetim sevindireceğine, büyük başarılar kazanılacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, zarar etmeyeceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, elindeki işi rayına oturtacağına tabir olunur.

Rüyada mal sahibini gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız işlemleri başlatmalısınız.

Rüyada ev sahibini görmek mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, vefalı bir insan olacağına inanılır.

Rüyada mal sahibini görmek onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ev sahibini öldürmek hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada evin sahibini görmek ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine inanılır.

Rüyada köpeğin sahibini ısırması gözyaşının kuruyacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine rivayet eder.

Rüyada eski ev sahibini görmek hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına delalet eder.

Rüyada dükkan sahibini olmak hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada yılanın rüya sahibini ısırması uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, ömrün uzun olmasına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments