Rüyada mezarlıkta namaz kıldırmak

Rüyada mezarlıkta namaz kıldırmak yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta namaz kıldırmak gördüyseniz:

  • Ummadığınız bir yerden elinize yüklü miktarda para geçebilir ya da, yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Rüyada mezarlıkta namaz kıldırmak elindekini de bitireceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine inanılır.

Rüyada gece mezarlıkta namaz kılmak onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada mezarlıkta yanında namaz kılmak zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta ölülerin namaz kıldığını görmek içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada mezarlıkta namaz yeni bir makama sahip olunacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta namaz kılmak sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına inanılır.

Rüyada birinin mezarlıkta namaz kıldığını görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta üstünde namaz kıldığını görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments