Rüyada mezuna kaldığını görmek

Rüyada mezuna kaldığını görmek üstünlük elde edeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, iyi halinin kalmayacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezuna kaldığını gördüyseniz:

  • İlerlemenize katkısı olan veya size ilham veren kişilerle zaman geçirmelisiniz.

Rüyada mezuna kaldığını görmek parasının pul, malının da hiç olacağına, işinden ve hayatından geri kalacağına delalettir.

Rüyada mezuna kalmak sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada kel kaldığını görmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, alım gücünde yükselme olacağına delalet etmektedir.

Rüyada geç kaldıgını görmek sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işe geç kaldığını görmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına işarettir.

Rüyada öksüz kaldığını görmek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına yorulur.

Rüyada hamile kaldıgını ögrenmek hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yolda kaldığını görmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments